Nuxtify (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Search
ur: تلاش

en: Image
ur: تصویر

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Help
ur: مدد

en: Icon
ur: آئیکن

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Front page
ur: سرورق

en: Dutch
ur: ڈچ
