Nuxtify (1.0.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: Dutch
bn: ডাচ

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
