Nuxtify (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Search
he: חיפוש

en: Image
he: תמונה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Help
he: עזרה

en: Icon
he: סמל

en: Layout
he: פריסה

en: User
he: משתמש

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Front page
he: דף הבית

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Editor
he: עורך

en: Global
he: כללי

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: Dutch
he: הולנדית

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Highlighted
he: מובלט
