Nuxtify (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: Image
hr: Slika

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Help
hr: Pomoć

en: Icon
hr: Ikona

en: User
hr: Korisnik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Global
hr: Opće

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Highlighted
hr: Istaknuto
