Nuxtify (1.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Help
hy: Օգնություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
