Nuxtify (1.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Front page
si: මුල් පිටුව
