Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Image
et: Pilt

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Help
et: Abi

en: Icon
et: Ikoon

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Front page
et: Avaleht

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Editor
et: Redaktor

en: Global
et: Globaalne

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
