Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: On
gl: Activo

en: Search
gl: Buscar

en: Image
gl: Imaxe

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Dutch
gl: Holandés

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full content
gl: Contido completo

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
