Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: On
ml: ഓൺ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
