Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Dutch
ne: डच

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
