Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: On
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Image
oc: Imatge

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Help
oc: Ajuda

en: Layout
oc: Afichatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
