Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Image
os: Сурæт

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
