Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Global
sk: Globálny

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
