Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Image
sl: Slika

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Help
sl: Pomoč

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
