Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Help
sq: Ndihmë

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Dutch
sq: Hollandeze
