Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: On
sv: På

en: Search
sv: Sök

en: Image
sv: Bild

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Help
sv: Hjälp

en: Icon
sv: Ikon

en: User
sv: Användare

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Front page
sv: Startsida

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Editor
sv: Redaktör

en: Global
sv: Globalt

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Administrator
sv: Administratör

en: Dutch
sv: Holländska

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Textarea
sv: Textruta

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sv: Arkiverad

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sv: Återställ

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
