Nuxtify (1.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Image
ug: سۈرەت

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Front page
ug: باش بەت

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
