Nuxtify (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Image
az: Şəkil

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Layout
az: Şablon

en: User
az: İstifadəçi

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Editor
az: Redaktor

en: Global
az: Qlobal

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun
