Nuxtify (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା
