Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Search
bg: Търси

en: Image
bg: Снимка

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Help
bg: Справка

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Front page
bg: Начална страница

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Dutch
bg: Холандски

en: Full content
bg: Пълно съдържание
