Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer
