Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Dutch
dz: ཌཆ།
