Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
