Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Global
ka: გლობალური

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური
