Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Anonymous
mk: Анонимен
