Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Dutch
mn: Голланд
