Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Front page
nn: Framside

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Highlighted
nn: Utheva
