Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: On
pl: Włączony

en: Search
pl: Szukaj

en: Image
pl: Obraz

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Help
pl: Pomoc

en: Icon
pl: Ikona

en: Layout
pl: Układ

en: User
pl: Użytkownik

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Front page
pl: Strona główna

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Editor
pl: Edytor

en: Global
pl: Globalne

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Access denied. You must log in to view this page.
pl: Dostęp zabroniony. Musisz się zalogować aby zobaczyć tą stronę.

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
