Nuxtify (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Front page
ps: مخ پاڼه
