Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: On
af: Op

en: Search
af: Soek

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Help
af: Hulp

en: User
af: Gebruiker

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Dutch
af: Nederlands

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
