Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Dutch
am: ደች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
