Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
