Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Help
bs: Pomoć

en: User
bs: Korisnik

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Global
bs: Globalni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
