Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
