Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
