Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Help
lv: Palīdzība

en: Icon
lv: Ikona

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Global
lv: Globāls

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
