Nuxtify (1.0.0-beta3) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Highlighted
mg: Vaomarika
