Nuxtify (1.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Image
ast: Imaxe

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Help
ast: Aida

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
