Nuxtify (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Help
be: Дапамога

en: User
be: Карыстальнік

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Anonymous
be: Ананім

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Dutch
be: Галандская

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
