Nuxtify (1.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: On
hu: Be

en: Search
hu: Keresés

en: Image
hu: Kép

en: Container
hu: Tároló

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Help
hu: Súgó

en: Icon
hu: Ikon

en: Layout
hu: Elrendezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Front page
hu: Címlap

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Global
hu: Általános

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Dutch
hu: holland

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Access denied. You must log in to view this page.
hu: A hozzáférés megtagadva. A kért oldal eléréséhez be kell jelentkezni.

en: 403 access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Pre-content
hu: Tartalom előtti

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: From library
hu: Könyvtárból

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel

en: Access denied. Check with your site administrator if you need assistance.
hu: A hozzáférés megtagadva. Javasolt a webhely gazdájával egyeztetni ennek okáról.
