Nuxtify (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Image
kk: Сурет

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Help
kk: Көмек

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Front page
kk: Басты бет

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Dutch
kk: Голланд

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
