Nuxtify (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Icon
nl: Pictogram

en: Layout
nl: Lay-out

en: User
nl: Gebruiker

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Editor
nl: Redacteur

en: Global
nl: Algemeen

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Content editing
nl: Bewerken van inhoud

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Access denied. You must log in to view this page.
nl: Geen toegang. Login om deze pagina te bekijken.

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: From library
nl: Uit de bibliotheek

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
