Nuxtify (1.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: On
ca: Actiu

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Help
ca: Ajuda

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Front page
ca: Portada

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: Dutch
ca: Holandès

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Highlighted
ca: Destacat

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
