Nuxtify (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Global
el: Καθολικό

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
