Nuxtify (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Content
is: Innihald

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Help
is: Hjálp

en: User
is: Brúkari

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Front page
is: Forsíða

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Subtitle
is: Næsta yvirskrift

en: Dutch
is: Hollendskt

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
