Nuxtify (1.0.0-beta5) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Help
km: ជំនួយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
