Nuxtify (1.0.0-beta5) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: On
mr: वर

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Container
mr: प्रभाग

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Help
mr: मदत

en: Layout
mr: मांडणी

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Dutch
mr: डच
