Office 365 Connector (2.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: error
cs: chyba

en: Date
cs: Datum

en: From
cs: Od

en: Callback url
cs: URL zpětného volání

en: Calendar block
cs: Blok kalendáře
