Office 365 Connector (2.0.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Client ID
id: ID Klien

en: From
id: Dari

en: Log in
id: Masuk
