Office 365 Connector (2.0.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Date
ne: मिति

en: Label
ne: लेबल
